Cene → Sveža i prerađena riba → TUNA SALATA MEXICAN 280G BLUE MAR PET.PI
TUNA SALATA MEXICAN 280G BLUE MAR PET.PI
Pakovanje 280 g 3 prodavnice Barkod 3830003605028
149,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
532,14 din/kg
Najskuplje je 315,79 din, +112% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,00 din532,14 din/kg
-
Aleksandrović18 prodavnica: 249,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik249,99 din892,82 din/kg+100,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33249,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49249,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6249,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5249,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb249,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7249,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10249,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15249,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2249,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb249,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68249,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36249,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25249,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6249,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99249,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296249,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb249,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta315,79 din1.127,82 din/kg+166,79 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 149,00 | 249,99 |
| 01.09.2026. | 149,00 | 249,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TUNA SALATA 280G MEXICAN BlueMarAleksandrović
- BLUEMAR TUNA SALATA MEXICO 280GMedius
- TUNA SALATA MEXICAN 280G BLUE MAR PET.PIPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%TUNA KOMADI LA PERLA 170G
- Trnava Promet169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Soulfood%169,99
+32 prodavnice994,12 din/kg
−26%TUNA KOMADIĆI LA PERLA 170G
- Cash & Carry Plus115,99
- Trnava Promet118,00
- Fortuna Market124,99
+32 prodavnice682,29 din/kg
TUNA SALATA SA KUKURUZOM RIO MARE 160G
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
- ZAM319,90
+31 prodavnica1.937,44 din/kg
−42%TUNA KOMADI IL CAPITANO 170G
- Cash & Carry Plus129,99
- Trnava Promet153,00
- Fortuna Market159,99
+31 prodavnica764,65 din/kg
−26%TUNA SALATA MEXICANA RIO MARE 160G
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
- ZAM319,90
+31 prodavnica1.937,44 din/kg
−23%TUNA SALATA SA KUS KUSOM RIO MARE 160G
- Cash & Carry Plus309,99
- ZAM319,90
- Fortuna Market329,99
+25 prodavnica1.937,44 din/kg
TUNA U MASLINOVOM ULJU RIO MARE 2X80G
- Cash & Carry Plus399,99
- Euro Ša M448,00
- Metalac Market449,00
+24 prodavnice2.499,94 din/kg
−12%TUNA KOMADIĆI IL CAPITANO 170G
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M%99,90
- Trnava Promet102,00
+24 prodavnice558,76 din/kg







