Cene → Kućna hemija → Tečni Deterdžent za Veš Orchid 30 pr Merix 1,35 l

Tečni Deterdžent za Veš Orchid 30 pr Merix 1,35 l
Najskuplje je 759,99 din, +73% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
439,99 din749,97 din325,92 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta443,74 din328,70 din/l+3,75 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta499,00 din369,63 din/l+59,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta499,70 din370,15 din/l+59,71 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta499,98 din370,36 din/l+59,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula499,99 din370,36 din/l+60,00 din
-
539,99 din399,99 din/l+100,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun539,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača539,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac539,99 din
- Kragujevac · Metro539,99 din
- Niš · Metro539,99 din
- Novi Sad · Metro539,99 din
-
539,99 din717,99 din399,99 din/l+100,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta549,99 din407,40 din/l+110,00 din
-
569,99 din649,99 din422,21 din/l+130,00 din
-
599,99 din749,99 din444,44 din/l+160,00 din
-
599,99 din749,99 din444,44 din/l+160,00 din
-
599,99 din749,99 din444,44 din/l+160,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta673,99 din499,25 din/l+234,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta673,99 din499,25 din/l+234,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta679,99 din503,70 din/l+240,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta759,99 din562,96 din/l+320,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport · Idea · Roda · Mercator · Maxi · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 443,74 | 673,99 |
| 20.09.2026. | 443,74 | 673,99 |
| 01.09.2026. | 443,74 | 679,99 |
Promene cene
- BB Trade 01.10. 459,97 → 749,97 din +63%
- Univerexport 01.10. 722,99 → 649,99 din -10%
- Mercator 28.09. 713,89 → 749,99 din +5%
- Roda 28.09. 713,89 → 749,99 din +5%
- Idea 28.09. 713,89 → 749,99 din +5%
- BB Trade 22.09. 719,97 → 459,97 din -36%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MERIX GEL 1.35L ORHIDEJAAleksandrović
- MERIX AT ORCHID GEL 1,35L 30WLAroma, City
- DET MERIX ORHIDEJA 1.35L 30WLBB Trade
- DET.ZA VES MERIX AT ORCHID GEL 1,35L 30WLCash & Carry Plus
- DETERDŽENT TEČNI MERIX GORSKA SVEŽINA 19 WL/855MLGomex
- DET GEL MERIX AT ORCHID 30WL 1.35LIdea, Mercator, Roda
- MERIX ORCHID TECNI DETERDŽENT ZA VEŠ 1,35LLilly
- MERIX AT ORCHID GEL 30WL -1.35LLuki
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−43 % po lTečni Deterdžent za Veš Orchid 50 pr Merix 2,25 l
- Sunce (Qvattro)419,99
- Cash & Carry Plus674,99
- Metro682,80
+14 prodavnica186,66 din/l- −33 % po l
Perwoll Tečni Deterdžent 1000 ml Balsam
- VUM219,90
- Trlić429,99
219,90 din/l
−29 % po lTečni deterdžent AXAL 1l color Albus
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Trnava Promet230,00
- Cash & Carry Plus239,99
229,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%Tečni Deterdžent za Veš Universal Duel 2,45 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%589,99
- Univerexport%599,99
- Cash & Carry Plus629,99
+32 prodavnice240,81 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Black Perwoll 1 l
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
- VP Dima399,90
+34 prodavnice385,01 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Color Perwoll 1 l
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+31 prodavnica389,00 din/l
−40%Tečni deterdžent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Cash & Carry Plus429,99
+25 prodavnica389,00 din/l
−36%Tečni deterdžent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- Šumadija Market699,90
+22 prodavnice281,63 din/l
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 88 pr Persil 3,96 l
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Fortuna Market%1.599,99
+22 prodavnice338,38 din/l
−25%Tečni Deterdžent za Veš MS 20 pr Ariel 900 ml
- VP Dima399,00
- ZAM%699,90
- Cash & Carry Plus750,01
+20 prodavnica443,33 din/l
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 66 pr Persil 2,97 l
- Medius1.339,99
- Cash & Carry Plus1.347,42
- dm1.399,00
+20 prodavnica451,18 din/l











