Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA KOSU POWER ACTIV TAFT 150ML

GEL ZA KOSU POWER ACTIV TAFT 150ML
Pakovanje 150 ml 15 prodavnica Barkod 9000101723229
359,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet, na akciji do 11.10.
2.393,33 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 690,00 din, +92% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
359,00 din402,00 din2.393,33 din/l
-
Čutura39 radnji u 17 mesta449,99 din2.999,93 din/l+90,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta457,53 din3.050,20 din/l+98,53 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta489,00 din3.260,00 din/l+130,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta489,00 din3.260,00 din/l+130,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu499,99 din3.333,27 din/l+140,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta519,97 din3.466,47 din/l+160,97 din
-
549,98 din3.666,53 din/l+190,98 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun549,98 din
- Beograd · Metro, Krnjača549,98 din
- Beograd · Metro, Vidikovac549,98 din
- Kragujevac · Metro549,98 din
- Niš · Metro549,98 din
- Novi Sad · Metro549,98 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad574,99 din3.833,27 din/l+215,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 567,99 – 602,99 din576,99 din3.846,60 din/l+217,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta595,99 din3.973,27 din/l+236,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd599,99 din3.999,93 din/l+240,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta599,99 din3.999,93 din/l+240,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta599,99 din3.999,93 din/l+240,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta690,00 din4.600,00 din/l+331,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 402,00 | 547,48 |
| 22.09.2026. | 402,00 | 547,48 |
| 20.09.2026. | 402,00 | 575,99 |
| 18.09.2026. | 402,00 | 537,49 |
| 01.09.2026. | 402,00 | 514,49 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 579,97 → 519,97 din -10%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GEL TAFT POWER ACTIVITY 150MLBB Trade
- GEL ZA KOSU TAFT POWER ACTIVE 150MLČutura
- TAFT GEL 150ML POWACTIV CEE3Euro Ša M
- GEL ZA KOSU TAFT POW ACTIVITY 150MLIdea, Mercator, Roda
- TAFT POWER ACTIVITY GEL ZA KOSU 150 MLLilly
- 150ML TAFT GEL-POWER ACT.Metro
- TAFT GEL ZA KOSU PA 150mlMikromarket
- Taft Gel 150ml Pow ActiwRIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−55 % po lSAMPON ZA KOSU NIVEA STRO NG POWER ZA MUSKARCE 250M
- Europrom269,90
- Aroma427,50
- Metro461,00
+2 prodavnice1.079,60 din/l
−46 % po lLAK ZA KOSU POWER CASHMERE TAFT 250ML
- Morava%325,00
- BB Trade%419,99
- Aroma%429,99
+22 prodavnice1.300,00 din/l
−32 % po lPENA ZA KOSU POWER CASHMERE TAFT 200ML
- Morava%325,00
- Europrom399,90
- Trnava Promet402,00
+24 prodavnice1.625,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+26 prodavnica749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+25 prodavnica749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l










