Cene → Kućna hemija → DETERDŽENT ZA SUĐE HANDS&NAILS MER 750ML

DETERDŽENT ZA SUĐE HANDS&NAILS MER 750ML
Pakovanje 750 ml 20 prodavnica Barkod 9000101371550
169,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
226,53 din/l
Najskuplje je 300,99 din, +77% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
169,90 din226,53 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula175,99 din234,65 din/l+6,09 din
-
179,90 din189,99 din239,87 din/l+10,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta183,00 din244,00 din/l+13,10 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta184,99 din246,65 din/l+15,09 din
-
dm136 radnji u 48 mesta199,00 din265,33 din/l+29,10 din
-
Aleksandrović11 prodavnica: 199,99 din · Negotin, Bor, Zaječar199,99 din266,65 din/l+30,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49199,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6199,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7199,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43199,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb199,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296199,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta199,99 din266,65 din/l+30,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu199,99 din266,65 din/l+30,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta206,00 din274,67 din/l+36,10 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 302,99 – 329,99 din209,99 din310,99 din279,99 din/l+40,09 din
-
219,99 din329,99 din293,32 din/l+50,09 din
-
219,99 din329,99 din293,32 din/l+50,09 din
-
219,99 din329,99 din293,32 din/l+50,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta229,99 din306,65 din/l+60,09 din
-
230,99 din307,99 din/l+61,09 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro230,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača230,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac230,99 din
- Beograd · Metro, Zemun230,99 din
- Kragujevac · Metro230,99 din
- Niš · Metro230,99 din
- Novi Sad · Metro230,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta279,99 din373,32 din/l+110,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad299,99 din399,99 din/l+130,09 din
-
300,99 din401,32 din/l+131,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta300,99 din401,32 din/l+131,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 169,90 | 203,00 |
| 01.09.2026. | 169,90 | 203,00 |
Promene cene
- Mercator 28.09. 307,12 → 329,99 din +7%
- Roda 28.09. 307,12 → 329,99 din +7%
- Idea 28.09. 307,12 → 329,99 din +7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MER 750ML CARE HANDS&NAILSAleksandrović
- DETERDZENT MER ZA SUDOVE BALSAM HANDS&NAILS 750MLAroma, City
- DET.ZA SUDJE MER BALSAM HAND&NAILS 750mlCash & Carry Plus
- MER Balsam HANDS & NAILS det.za su.750mldm
- MER S.O. CARE HANDS&NAILS 750MLEuro Ša M
- DET MER HANDS&NAILS 750MLIdea, Mercator, Roda
- Det.za pranje sud. Mer hands&nails 750mlMaxi Online, Mega Maxi
- MER 750ML BALSAM HANDS&NAILSMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −65 % po l
TEHNOHEMIJA DETERDŽENT ZA SUĐE JABUKA 1L
- Cash & Carry Plus79,99
- Sunce (Qvattro)99,99
79,99 din/l
−34 % po lDETERDŽENT ZA SUĐE DWL LEMON&LIME SPIN 1.2L
- Euro Ša M%179,90
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport%299,99
149,92 din/l- −28 % po l
DETERDŽENT ZA SUĐE ORANGE&MINT DEFT 800ML
- Cash & Carry Plus129,99
- Univerexport171,71
162,49 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+32 prodavnice213,20 din/l




