Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Staklo Pumpica Jabuka Clin 500 ml

Sredstvo za Staklo Pumpica Jabuka Clin 500 ml
Pakovanje 500 ml 9 prodavnica Barkod 9000100866262
189,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
378,00 din/l
Najskuplje je 319,00 din, +69% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
189,00 din378,00 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta202,00 din404,00 din/l+13,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta206,26 din412,52 din/l+17,26 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta219,97 din439,94 din/l+30,97 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu225,00 din450,00 din/l+36,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta249,20 din498,40 din/l+60,20 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta259,00 din518,00 din/l+70,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 301,99 – 332,99 din313,99 din627,98 din/l+124,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta319,00 din638,00 din/l+130,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 189,00 | 225,00 |
| 22.09.2026. | 189,00 | 225,00 |
| 01.09.2026. | 189,00 | 249,20 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 299,97 → 219,97 din -27%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CLIN GLASS APPLE 500ML SA PUMPICOMAleksandrović
- CLIN APPLE TRIGGER 500MLAroma, City
- SRED ZA CISC STAKLA CLIN APPLE PUMP 0.5LBB Trade
- CLIN APPLE SA PUMPICOM 500MLEuro Ša M
- MER CLIN APPLE SA PUM 500MLMikromarket
- CLIN GLASS SA PUM. JABUKA 500ML######Prima
- STAK.CLIN 500ML APPLE SA PUMPICOMSenta Promet
- CLIN APPLE 500ml SA PUMTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−41 % po lSredstvo za Staklo Pumpica Deep Ocean Pompa 750 ml
- Euro Ša M168,00
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus169,99
+12 prodavnica224,00 din/l
−37 % po lSredstvo za Staklo Dopuna Jabuka Clin 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet161,00
- Euro Ša M169,99
+8 prodavnica240,00 din/l
−19 % po lSredstvo za Staklo Pumpica Taš 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Univerexport275,95
- Trlić309,99
306,65 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−13%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−4%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Trnava Promet91,00
- Leon%95,99
- Euro Ša M98,00
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l












