Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA MACKE MLEVENA TUNJEVINA 85G
HRANA ZA MACKE MLEVENA TUNJEVINA 85G
Pakovanje 85 g 2 prodavnice Barkod 8606018662944
29,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
352,82 din/kg
Najskuplje je 49,99 din, +67% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
29,99 din352,82 din/kg
-
Aleksandrović21 prodavnica: 49,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik49,99 din588,12 din/kg+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3349,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4949,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 649,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/549,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb49,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3849,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 749,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2649,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4349,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1049,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1549,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb49,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-249,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb49,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6849,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3649,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2549,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 649,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9949,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29649,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb49,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 29,99 | 39,99 |
| 01.09.2026. | 29,99 | 39,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CAT FOOD TUNA 85G ML.MESO F&DAleksandrović
- HRANA ZA MACKE MLEVENA TUNJEVINA 85GLeon
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+38 prodavnica659,90 din/kg
−24%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+37 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+37 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Metalac Market%69,99
+36 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Aleksandrović%64,99
- Prima%69,90
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+35 prodavnica763,53 din/kg
−16%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Maxi%269,99
- Maxi Online%269,99
- Mega Maxi%269,99
+35 prodavnica999,96 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Aleksandrović%64,99
- Prima%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg












