Cene → Slatkiši i žitarice → Musli 750 g

Musli 750 g
Pakovanje 750 g 2 prodavnice Barkod 4316268684729
319,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
426,65 din/kg
Najskuplje je 349,99 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
319,99 din426,65 din/kg
-
Aleksandrović17 prodavnica: 349,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Štubik349,99 din466,65 din/kg+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33349,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6349,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5349,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb349,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38349,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26349,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43349,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10349,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15349,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb349,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2349,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb349,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68349,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36349,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99349,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296349,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb349,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 319,99 | 359,99 |
| 01.09.2026. | 319,99 | 359,99 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 399,99 → 349,99 din -13%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MUSLI 750G COKO F&DAleksandrović
- MUSLI 750GLeon
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Musli Pillows CP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
Musli Classic Fun&Fit 250 g
- VUM194,99
- Fortuna Market219,99
- RIČ219,99
+22 prodavnice779,96 din/kg
−23%Musli Pillows BP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
−26%Musli Tropic Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- RIČ289,00
+16 prodavnica916,00 din/kg
−12%Musli Crunchy Classic Naturel 350 g
- RIČ269,99
- Sunce (Qvattro)269,99
- Cash & Carry Plus277,50
+15 prodavnica771,40 din/kg
Musli Čoko&Kakao Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Fortuna Market279,99
- Cash & Carry Plus299,99
+14 prodavnica916,00 din/kg
−50%Musli Njammi Lino 300 g
- Mikromarket%194,99
- RIČ299,99
- Aksa329,00
+14 prodavnica649,97 din/kg- −18%
Musli crunchy choco 200g Unac 10
- Trnava Promet97,00
- Cash & Carry Plus99,90
- Europrom109,90
+11 prodavnica485,00 din/kg










