Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Kosu Got2b Glued 150 ml

Gel za Kosu Got2b Glued 150 ml
Pakovanje 150 ml 11 prodavnica Barkod 9000100366526
599,99 din
najjeftinije u prodavnici Lilly, na akciji do 31.10.
3.999,93 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 879,00 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,99 din829,99 din3.999,93 din/l
-
649,99 din799,99 din4.333,27 din/l+50,00 din
-
649,99 din829,99 din4.333,27 din/l+50,00 din
-
649,99 din829,99 din4.333,27 din/l+50,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta679,00 din4.526,67 din/l+79,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad689,99 din4.599,93 din/l+90,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta729,99 din4.866,60 din/l+130,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu729,99 din4.866,60 din/l+130,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta733,00 din4.886,67 din/l+133,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 796,99 – 846,99 din809,99 din5.399,93 din/l+210,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta879,00 din5.860,00 din/l+279,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Roda · Idea · Mercator · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 679,00 | 799,99 |
| 01.09.2026. | 679,00 | 799,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Got2b gel za kosu glued 150mldm
- GEL ZA KOSU GOT2B GLUED 150MLIdea, Mercator, Roda, Univerexport
- GOT2B GLUED GEL ZA KOSU 150MLLilly
- Gel za kosu Got2B Glued 150mlMaxi Online, Mega Maxi
- GOT2B GEL/KOSA 150M.GLUEMikromarket
- Gel za kosu Glued 150 ml GOT2BRIČ
- GEL ZA KOSU GOT2B GLUED 150ML HENKELSuper Vero
- TAFT gel 0150 GOT2B GluedTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l









