Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED ČAŠA MAGNUM CLASSIC BFD DISTRIB.440ML

SLADOLED ČAŠA MAGNUM CLASSIC BFD DISTRIB.440ML
Pakovanje 440 ml 7 prodavnica Barkod 8721274813562
879,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
1.999,98 din/l
Najskuplje je 1.032,00 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
879,99 din1.999,98 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad989,99 din2.249,98 din/l+110,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd999,99 din2.272,70 din/l+120,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta999,99 din2.272,70 din/l+120,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta999,99 din2.272,70 din/l+120,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.032,00 din2.345,45 din/l+152,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.032,00 din2.345,45 din/l+152,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 879,99 | 999,99 |
| 01.09.2026. | 879,99 | 999,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED MAGNUM PINTS CLASSIC 440MLIdea, Mercator, Roda, Super Vero
- Sladoled Magnum pints classic 440mlMaxi, Mega Maxi
- SLADOLED ČAŠA MAGNUM CLASSIC BFD DISTRIB.440MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−54 % po lSLADOLED ČAŠA MACHO CHOCO ORANGE FRIKOM 370ML
- Cash & Carry Plus339,99
- Aroma374,00
- Sunce (Qvattro)374,00
+12 prodavnica918,89 din/l
−48 % po lSLADOLED ČAŠA PLAZMA FRIKOM 450ML
- Sunce (Qvattro)%469,99
- Aleksandrović549,00
- Europrom549,00
+11 prodavnica1.044,42 din/l
−46 % po lSLADOLED ČAŠA PLAZMA FRIKOM 450ML
- Cash & Carry Plus489,96
- Univerexport%499,99
- Medius511,99
+18 prodavnica1.088,80 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l













