Cene → Lična higijena i kozmetika → Sapun Refreshing Dove 90 g

Sapun Refreshing Dove 90 g
Pakovanje 90 g 23 prodavnice Barkod 8720182259332
89,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet, na akciji do 11.10.
988,89 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 185,99 din, +109% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
89,00 din101,00 din988,89 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu89,99 din999,89 din/kg+0,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta94,99 din1.055,44 din/kg+5,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd97,00 din1.077,78 din/kg+8,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta105,00 din1.166,67 din/kg+16,00 din
-
Aleksandrović8 prodavnica: 109,99 din · Negotin, Bor, Jabukovac, Samarinovac, Štubik109,99 din1.222,11 din/kg+20,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6109,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb109,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7109,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb109,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36109,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6109,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb109,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta109,99 din1.222,11 din/kg+20,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta110,00 din1.222,22 din/kg+21,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu119,00 din1.322,22 din/kg+30,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta119,00 din1.322,22 din/kg+30,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta119,90 din1.332,22 din/kg+30,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta129,97 din1.444,11 din/kg+40,97 din
-
129,98 din1.444,22 din/kg+40,98 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun129,98 din
- Beograd · Metro, Krnjača129,98 din
- Beograd · Metro, Vidikovac129,98 din
- Kragujevac · Metro129,98 din
- Niš · Metro129,98 din
- Novi Sad · Metro129,98 din
-
dm136 radnji u 48 mesta135,00 din1.500,00 din/kg+46,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta139,00 din1.544,44 din/kg+50,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta139,99 din1.555,44 din/kg+50,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,99 din1.666,56 din/kg+60,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad167,99 din1.866,56 din/kg+78,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd169,99 din1.888,78 din/kg+80,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta169,99 din1.888,78 din/kg+80,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta169,99 din1.888,78 din/kg+80,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 171,59 – 188,99 din180,99 din2.011,00 din/kg+91,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta185,99 din2.066,56 din/kg+96,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 89,99 | 119,90 |
| 01.10.2026. | 89,99 | 119,90 |
| 01.09.2026. | 94,80 | 119,90 |
Promene cene
- RIČ 01.10. 99,99 → 89,99 din -10%
- Lilly 01.10. 169,99 → 185,99 din +9%
- BB Trade 22.09. 189,97 → 129,97 din -32%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOVE SAPUN 90G REFRESHAleksandrović
- SAPUN DOVE BAR FRESH TOUCH 90GBB Trade
- SAPUN DOVE FRESH TOUCH 90GRCash & Carry Plus
- SAPUN DOVE BAR FRESH TOUCH 90G MERCATAČutura
- Dove refreshing sapun 90 gdm
- DOVE BAR CREAM 90G FRESH TOUCHEuro Ša M
- SAPUN BAR FRESH TOUCH 90G DOVEIdea, Mercator, Roda
- DOVE FRESH TOUCH CVRSTI SAPUN 90GLilly
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Sapun Tečni Dopuna Badem&Vanila Fresh 1 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%174,99
- Trnava Promet%175,00
- Metalac Market179,00
+29 prodavnica149,95 din/l
−23%Sapun Baby Merima 87 g
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%Sapun Exfoliating Dove 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%Sapun Cream Bar Dove 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
Sapun Tečni Aquarium Palmolive 300 ml
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
Sapun Lahor Aqua 80 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
+27 prodavnica749,88 din/kg
−31%Sapun Baby Becutan 90 g
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+25 prodavnica776,67 din/kg
−33%Sapun Creme Care Nivea 100 g
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg


