Cene → Lična higijena i kozmetika → Losion za Telo Essential Dove 400 ml

Losion za Telo Essential Dove 400 ml
Pakovanje 400 ml 7 prodavnica Barkod 8720181796081
629,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
1.572,50 din/l
Najskuplje je 976,59 din, +55% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
629,00 din1.572,50 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad934,99 din2.337,48 din/l+305,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd949,99 din2.374,98 din/l+320,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta949,99 din2.374,98 din/l+320,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta949,99 din2.374,98 din/l+320,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta959,99 din2.399,98 din/l+330,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 954,23 – 1.013,86 din976,59 din2.441,48 din/l+347,59 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Lilly · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 629,00 | 949,99 |
| 01.09.2026. | 629,00 | 949,99 |
Promene cene
- Lilly 01.10. 925,99 → 959,99 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Dove losion za telo essential 400mldm
- MLEKO ZA TELO DOVE ESSENT 400ML UNIIdea, Mercator, Roda
- DOVE ESSENTIAL MLEKO ZA TELO 400MLLilly
- MLEKO ZA TELO DOVE ESSENTIAL 400ML UNILEVERSuper Vero
- LOSION ZA TELO ESSENTIAL DOVE 400MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−44 % po lLosion za Telo Olive Oil Nivea 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%350,00
- Sunce (Qvattro)499,99
- Europrom575,00
+5 prodavnica875,00 din/l
−44 % po lLosion Telo Dove Awake Ritual 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%220,00
- Trlić479,99
880,00 din/l
−37 % po lLosion za Telo Intensive Care Vaseline 400 ml
- Aroma398,20
- Aman499,99
- Idea · Mercator · Roda%549,99
+4 prodavnice995,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Losion Posle Brijanja Arctic Ice Gillette 100 ml
- VP Dima648,00
- Cash & Carry Plus739,99
- ZAM759,90
+23 prodavnice6.480,00 din/l
−26%Losion Posle Brijanja Brion 110 ml
- Metro129,98
- Aleksandrović139,99
- Profi140,49
+22 prodavnice1.181,64 din/l
−42%Losion Posle Brijanja Gillette 100 ml Revitalizing Splash
- Mikromarket499,99
- Idea · Mercator · Roda%600,00
- Euro Ša M724,00
+19 prodavnica4.999,90 din/l
−42%Losion Posle Brijanja Str8 50 ml Original
- Medius%419,90
- Trnava Promet525,00
- Super Vero%536,99
+20 prodavnica8.398,00 din/l
Losion Posle Brijanja Brion 78 ml
- Metalac Market119,00
- Čutura124,99
- BB Trade131,97
+19 prodavnica1.525,64 din/l
−12%Losion Posle Brijanja Original Denim 100 ml
- Trnava Promet%339,00
- Euro Ša M435,00
- Morava440,00
+19 prodavnica3.390,00 din/l
−44%Losion Posle Brijanja Red Code Str8 50 ml
- Medius%419,90
- Trnava Promet525,00
- ZAM549,90
+17 prodavnica8.398,00 din/l
−24%Losion Posle Brijanja Eliot Blue Aspect 150 ml
- Trnava Promet%179,00
- Profi211,49
- Mega Maxi224,99
+17 prodavnica1.193,33 din/l


















