Cene → Lična higijena i kozmetika → Losion za telo Nivea Body Exp Hyd 400ml
Losion za telo Nivea Body Exp Hyd 400ml
Pakovanje 400 ml 2 prodavnice Barkod 9005800406824
638,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 30.09.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.597,48 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 848,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad638,99 din854,99 din1.597,48 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta848,99 din2.122,48 din/l+210,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 848,99 | 851,99 |
| 20.09.2026. | 848,99 | 851,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Losion za telo Nivea Body Exp Hyd 400mlMega Maxi
- LOSION ZA TELO NIVEA BODY EXPRESS HYDRATION 400ML BEIERSDORFSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−45 % po lLOSION ZA TELO OLIVE OIL NIVEA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%350,00
- Sunce (Qvattro)499,99
- Europrom575,00
+5 prodavnica875,00 din/l
−45 % po lLOSION TELO DOVE AWAKE RITUAL 250ML
- Idea · Mercator · Roda%220,00
- Trlić479,99
880,00 din/l- −42 % po l
DOVE BODY LOSION 250ML SHEA BUTTER
- Aleksandrović229,99
- Euro Ša M246,00
919,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%LOSION POSLE BRIJANJA ARCTIC ICE GILLETTE 100ML
- Aleksandrović639,90
- VP Dima648,00
- Cash & Carry Plus739,99
+23 prodavnice6.399,00 din/l
−26%LOSION POSLE BRIJANJA BRION 110ML
- Metro129,98
- Aleksandrović139,99
- Profi140,49
+22 prodavnice1.181,64 din/l
−42%LOSION POSLE BRIJANJA GILLETTE 100ML REVITALIZING SPLASH
- Mikromarket499,99
- Idea · Mercator · Roda%600,00
- Euro Ša M724,00
+19 prodavnica4.999,90 din/l
−42%LOSION POSLE BRIJANJA STR8 50ML ORIGINAL
- Medius%419,90
- Trnava Promet525,00
- Univerexport%539,99
+20 prodavnica8.398,00 din/l
−12%LOSION POSLE BRIJANJA BRION 78ML
- Metalac Market119,00
- Čutura124,99
- BB Trade131,97
+19 prodavnica1.525,64 din/l
−12%LOSION POSLE BRIJANJA ORIGINAL DENIM 100ML
- Trnava Promet%339,00
- Euro Ša M435,00
- Morava440,00
+19 prodavnica3.390,00 din/l
−44%LOSION POSLE BRIJANJA RED CODE STR8 50ML
- Medius%419,90
- Trnava Promet525,00
- ZAM549,90
+17 prodavnica8.398,00 din/l
−24%LOSION POSLE BRIJANJA ELIOT BLUE ASPECT 150ML
- Trnava Promet%179,00
- Profi211,49
- Mega Maxi224,99
+17 prodavnica1.193,33 din/l

















