Cene → Kućna hemija → Silan Duopack 2x1100ml

Silan Duopack 2x1100ml
Pakovanje 2,2 l 2 prodavnice Barkod 9000101817751
1.024,00 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online
465,45 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Maxi Online najjeftinije1.024,00 din465,45 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.024,00 din465,45 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%SILAN CLASSIC FRESH SKY OMEKŠIVAC ZA VEŠ 2,86L
- Prima%439,99
- Euro Ša M549,00
- Leon549,99
+24 prodavnice153,84 din/l
−45%SILAN OMEK.FRESH SKY 1408ML
- dm%229,00
- Cash & Carry Plus318,99
- Čutura%329,99
+14 prodavnica162,64 din/l
SILAN MAGIC MAGNOLIA 1450ml
- Transkom 94395,00
- Trlić449,00
- Europrom449,90
+3 prodavnice272,41 din/l
SILAN 1.8L FRESH SKY.
- Fortuna Market379,99
- Gomex429,99
- Europrom449,90
+2 prodavnice211,11 din/l
SILAN SENSITIVE 1672ML
- Europrom394,00
- Transkom 94449,00
- Trlić469,99
+1 prodavnica235,65 din/l
SILAN 1.45L COOL FRESH
- Transkom 94395,00
- Trlić449,00
- BB Trade559,97
272,41 din/l
SILAN 0.8L MAGIC MAGNOL.
- Fortuna Market269,99
- Mikromarket284,99
337,49 din/l
SILAN COOL FRESH 800ML
- Transkom 94249,00
- Trlić299,99
311,25 din/l












