Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje Petal Soft Dove 450 ml

Gel za Tuširanje Petal Soft Dove 450 ml
Najskuplje je 749,99 din, +79% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije akcija do 14.10. veleprodaja✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana4 prodavnice: 419,00 din · Beograd, Novi Sad419,00 din669,98 din931,11 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun419,00 din akcija
- Beograd · Metro, Vidikovac419,00 din akcija
- Beograd · Metro, Krnjača419,00 din akcija
- Novi Sad · Metro419,00 din akcija
-
549,99 din719,99 din1.222,20 din/l+130,99 din
-
549,99 din719,99 din1.222,20 din/l+130,99 din
-
549,99 din719,99 din1.222,20 din/l+130,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd553,00 din1.228,89 din/l+134,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta651,99 din1.448,87 din/l+232,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad719,99 din1.599,98 din/l+300,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 691,99 – 766,99 din743,99 din1.653,31 din/l+324,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta749,99 din1.666,64 din/l+330,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Maxi · Univerexport · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 553,00 | 719,99 |
| 01.09.2026. | 553,00 | 719,99 |
Promene cene
- Lilly 01.10. 699,99 → 749,99 din +7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GEL TUŠ PETAL SOFT 450ML DOVEIdea, Mercator, Roda
- DOVE SG PETAL SOFT GEL ZA TUŠIRANJE 450MLLilly
- Gel za tusiranje Petal Dove 450mlMega Maxi
- 450ML DOVE SG-SOFTMetro
- Dove kupka Petal Soft 450 mlŠumadija Market
- GEL TUŠ DOVE PETAL SOFT 450 ML UNILEVERSuper Vero
- GEL ZA TUŠIRANJE PETAL SOFT DOVE 450MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l












