Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE FRUITY NOURISH DOVE 720ML

GEL ZA TUŠIRANJE FRUITY NOURISH DOVE 720ML
Pakovanje 720 ml 9 prodavnica Barkod 8720181468360
719,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
999,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 990,90 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
719,99 din949,99 din999,99 din/l
-
719,99 din949,99 din999,99 din/l
-
719,99 din949,99 din999,99 din/l
-
Lilly247 radnji u 82 mesta929,99 din1.291,65 din/l+210,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad947,99 din1.316,65 din/l+228,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta949,00 din1.318,06 din/l+229,01 din
-
951,99 din1.322,21 din/l+232,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta951,99 din1.322,21 din/l+232,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 921,99 – 1.020,99 din990,90 din1.376,25 din/l+270,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 929,99 | 949,99 |
| 01.09.2026. | 929,99 | 949,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Dove tuš/gel fruity nourish 720mldm
- GEL TUŠ FRUITY NOURISH 720ML DOVEIdea, Mercator, Roda
- DOVE SG FRUITY NOURISH GEL ZA TUŠIRANJE 720MLLilly
- Gel za tusiranje Fruity Dove 720mlMaxi Online, Mega Maxi
- GEL TUŠ DOVE FRUITY NOURISH 720 ML UNILEVERSuper Vero
- GEL ZA TUŠIRANJE FRUITY NOURISH DOVE 720MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−29%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
+27 prodavnica719,96 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+22 prodavnice749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−18%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−7%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l












