Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuta skusa Premia cca 1kg

Smrznuta skusa Premia cca 1kg
Pakovanje 1 kg 4 prodavnice Barkod 8606028000873
619,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
619,99 din/kg
Najskuplje je 819,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 619,99 | 819,99 |
| 01.09.2026. | 619,99 | 819,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%SMRZNUTA PODLOGA ZA PIZZU FRIKOM 200G
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero95,99
+29 prodavnica449,95 din/kg
−19%SMRZNUTA PIZZA CAPRICOSA FRIKOM 330G
- Super Vero399,99
- Univerexport%399,99
- Cash & Carry Plus429,99
+26 prodavnica1.212,09 din/kg
SMRZNUTA PITA SA MESOM ZVRK FRIKOM 900G
- Cash & Carry Plus599,99
- Transkom 94609,00
- RIČ619,99
+23 prodavnice666,66 din/kg
−9%SMRZNUTA PIZZA MARGHERITA FRIKOM 300G
- Transkom 94335,00
- Gomex379,99
- Trnava Promet419,00
+22 prodavnice1.116,67 din/kg
−17%SMRZNUTA TORTA TRIOLADA GELATO 1.6KG
- RIČ%1.349,99
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+20 prodavnica843,74 din/kg
SMRZNUTA TORTA ČOKO VIŠNJA POSNA GELATO 1.7KG
- Profi1.115,00
- BB Trade1.499,97
- Aman1.599,99
+19 prodavnica655,88 din/kg
SMRZNUTA TORTA NUGAT GELATO 1.6KG
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
- Aman1.799,99
+19 prodavnica1.126,65 din/kg
−19%SMRZNUTA TORTA KAPRI GELATO 1.6KG
- Profi1.215,00
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+19 prodavnica759,38 din/kg










