Cene → Sveže i prerađeno meso → Kobasica za pečenje 450g Sveže M

Kobasica za pečenje 450g Sveže M
Pakovanje 450 g 4 prodavnice Barkod 8606016135037
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online, na akciji do 07.10.
888,87 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din449,99 din888,87 din/kg
-
399,99 din449,99 din888,87 din/kg
-
Shop&Go akcija do 07.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova399,99 din449,99 din888,87 din/kg
-
399,99 din449,99 din888,87 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 449,99 | 449,99 |
| 01.09.2026. | 449,99 | 449,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Kobasica Barena Pileća Aia 100 g
- Leon%59,99
- Lidl%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
+37 prodavnica599,90 din/kg
−16%Kobasica Barena Pileća Pipi Neoplanta 205 g
- Transkom 94149,99
- Super Vero%154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica731,66 din/kg
−25%Kobasica Gudi Neoplanta 300 g
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- ZAM209,90
- Aman%209,99
+33 prodavnice649,97 din/kg
−30%Kobasica Pileća Pipi Neoplanta 300 g
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- Euro Ša M206,00
- Aman%209,99
+32 prodavnice649,97 din/kg
−29%Kobasica Grill Domaća Carnex 310 g
- Univerexport%239,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice774,16 din/kg
−20%Kobasica Barena Svinjska Gudi Neoplanta 205 g
- Morava%159,90
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Transkom 94159,99
+31 prodavnica780,00 din/kg
−19%Kobasica Barena Pileća sa Sirom Wudy 150 g
- Cash & Carry Plus120,99
- Trnava Promet%124,00
- Leon129,99
+32 prodavnice806,60 din/kg
−24%Kobasica Grill Carnex 280 g
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg












