Cene → Prerađeno voće i povrće → Kornisoni domaci ONZ 550g
Kornisoni domaci ONZ 550g
Pakovanje 550 g 2 prodavnice Barkod 8600197491746
189,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi, na akciji do 14.10.
345,44 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
189,99 din209,99 din345,44 din/kg
-
189,99 din209,99 din345,44 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 209,99 | 209,99 |
| 01.09.2026. | 209,99 | 209,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Kornišoni Extra 3-6 cm Amfissa 680 g
- Cash & Carry Plus259,99
- Super Vero%269,99
- Fortuna Market279,99
+27 prodavnica382,34 din/kg
−20%Kornišoni Extra Baby Amfissa 680 g
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Fortuna Market359,99
- Cash & Carry Plus364,83
+25 prodavnica499,99 din/kg
−16%Kornišoni 3-6 cm Dijamant 670 g
- Euro Ša M273,00
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport%299,99
+12 prodavnica407,46 din/kg
−21%Kornišoni Seckani Dolina Morave 680 g
- Europrom99,90
- Senta Promet%109,90
- Univerexport116,99
+10 prodavnica146,91 din/kg
Kornišoni Extra Baby Amfissa 300 g
- Fortuna Market219,99
- Idea · Mercator · Roda257,28
- Univerexport259,99
+6 prodavnica733,30 din/kg
−4%Kornišoni MPK 680 g
- Cash & Carry Plus219,99
- Univerexport%249,99
- Fortuna Market266,90
+6 prodavnica323,51 din/kgKornisoni To 680 g "Milsa"
- Tekijanka199,99
- ZAM219,90
- VUM219,99
+6 prodavnica294,10 din/kg
−19%Kornisoni Delikates Baby 1-3 cm 720 ml Manari
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Aroma464,30
- BB Trade475,97
+3 prodavnice411,75 din/kg












