Cene → Prerađeno voće i povrće → Kornisoni sa medom Excellent 300g
Kornisoni sa medom Excellent 300g
Pakovanje 300 g 1 prodavnica Barkod 8600197491401
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi, na akciji do 14.10.
866,63 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,99 din314,99 din866,63 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%KORNIŠONI EXTRA 3-6CM AMFISSA 680G
- Aleksandrović229,99
- Cash & Carry Plus259,99
- Fortuna Market279,99
+28 prodavnica338,22 din/kg
−30%KORNIŠONI EXTRA BABY AMFISSA 680G
- Super Vero%299,99
- Idea%339,99
- Mercator%339,99
+28 prodavnica441,16 din/kg
−16%KORNIŠONI 3-6CM DIJAMANT 670G
- Euro Ša M273,00
- Idea%279,99
- Mercator%279,99
+15 prodavnica407,46 din/kg
−25%KORNIŠONI EXTRA BABY AMFISSA 300G
- Univerexport%194,99
- Fortuna Market219,99
- Aleksandrović229,99
+10 prodavnica649,97 din/kg
−21%KORNIŠONI SECKANI DOLINA MORAVE 680G
- Europrom%94,90
- Senta Promet%109,90
- Univerexport116,99
+10 prodavnica139,56 din/kgKORNISONI TO 680G "MILSA"
- Tekijanka199,99
- ZAM219,90
- VUM219,99
+6 prodavnica294,10 din/kg
−17%KORNIŠONI MPK 680G
- Cash & Carry Plus219,99
- Univerexport%249,99
- Fortuna Market266,90
+6 prodavnica323,51 din/kg
KORNIŠONI CERIO 680G
- Aleksandrović149,90
- Šumadija Market289,00
- Senta Promet289,17
+5 prodavnica220,44 din/kg













