Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Trapist Maxi 250g

Sir Trapist Maxi 250g
Pakovanje 250 g 5 prodavnica Barkod 8600197489743
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
999,96 din/kg
Najskuplje je 294,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din999,96 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta294,99 din1.179,96 din/kg+45,00 din
-
294,99 din1.179,96 din/kg+45,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta294,99 din1.179,96 din/kg+45,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova294,99 din1.179,96 din/kg+45,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 249,99 | 294,99 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 294,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94169,00
- Euro Ša M170,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−26%Sir President Somborska 500 g
- Tekijanka%349,00
- Leon%349,99
- Medius%369,90
+28 prodavnica698,00 din/kg















