Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE JASMINE 250ML PALMOLIVE

GEL ZA TUŠIRANJE JASMINE 250ML PALMOLIVE
Pakovanje 250 ml 8 prodavnica Barkod 8718951638846
197,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
788,00 din/l
Najskuplje je 413,43 din, +110% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
197,00 din788,00 din/l
-
230,00 din399,99 din920,00 din/l+33,00 din
-
230,00 din399,99 din920,00 din/l+33,00 din
-
230,00 din399,99 din920,00 din/l+33,00 din
-
299,99 din399,99 din1.199,96 din/l+102,99 din
-
334,99 din400,99 din1.339,96 din/l+137,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta378,99 din1.515,96 din/l+181,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 413,43 – 425,99 din413,43 din1.653,72 din/l+216,43 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 197,00 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 197,00 | 399,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Palmolive dush 250ml-JASMINE MILKEuro Ša M
- GEL TUŠ PALMOLIVE JASMINE 250MLIdea, Mercator, Roda
- PALMOLIVE GEL ZA TUŠIRANJE JASMINE 250MLLilly
- Gel za tusiranje Jasmine Palmolive 250mlMega Maxi
- GEL ZA TUŠIRANJE JASMINE 250ML PALMOLIVESuper Vero
- PENA ZA KUPANJE JASMIN PALMOLIVE 250MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
- Lilly%199,99
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Euro Ša M322,00
+24 prodavnice749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l












