Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Cokoladno mleko Maxi 200ml

Cokoladno mleko Maxi 200ml
Pakovanje 200 ml 4 prodavnice Barkod 8600197473469
39,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
199,95 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 39,99 | 39,99 |
| 01.09.2026. | 39,99 | 39,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

cokoladno mleko 0.2l Vindija #24
- RIČ64,99
- Super Vero64,99
- Euro Ša M69,00
+2 prodavnice324,95 din/l
Cokoladno mleko 200ml #24 *Milk House*
- Leon45,99
- Aleksandrović49,99
- Čutura49,99
+1 prodavnica229,95 din/l
−9%Cokoladno mleko Dukat 200ml
- Maxi%57,99
- Mega Maxi%57,99
- Shop&Go%57,99
+1 prodavnica289,95 din/l
Cokoladno mleko Maxi 1l
- Profi156,99
- Maxi161,99
- Maxi Online161,99
+1 prodavnica156,99 din/l
COKOLADNO MLEKO 500ml VINDIJA
- Aleksandrović99,99
- Trlić119,00
- Prima120,00
199,98 din/l
Cokoladno mleko Kokos Dukat 0,5l
- Maxi129,99
- Maxi Online129,99
- Mega Maxi129,99
259,98 din/l








