Cene → Slatkiši i žitarice → Krem namaz kakao Kitbis 750g

Krem namaz kakao Kitbis 750g
Pakovanje 750 g 5 prodavnica Barkod 8600197462104
459,00 din
najjeftinije u prodavnici Profi
612,00 din/kg
Najskuplje je 503,99 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
459,00 din612,00 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta484,99 din646,65 din/kg+25,99 din
-
484,99 din646,65 din/kg+25,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta484,99 din646,65 din/kg+25,99 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova503,99 din671,99 din/kg+44,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 459,00 | 484,99 |
| 01.09.2026. | 459,00 | 484,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−35 % po kgKrem Waltz 500 g Kakao
- Aleksandrović199,99
- Medius299,74
- Cash & Carry Plus299,98
+6 prodavnica399,98 din/kg
−14 % po kgKrem duo mlečni i kakao Kitbis 750g
- Profi397,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi404,99
529,33 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- ZAM849,90
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−18%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg













