Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje sa Pumpicom Relax Palmolive 750 ml

Gel za Tuširanje sa Pumpicom Relax Palmolive 750 ml
Pakovanje 750 ml 10 prodavnica Barkod 8718951526594
484,00 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
645,33 din/l
Najskuplje je 832,17 din, +72% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
484,00 din645,33 din/l
-
559,99 din829,99 din746,65 din/l+75,99 din
-
599,99 din799,99 din799,99 din/l+115,99 din
-
599,99 din799,99 din799,99 din/l+115,99 din
-
599,99 din799,99 din799,99 din/l+115,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta799,99 din1.066,65 din/l+315,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta799,99 din1.066,65 din/l+315,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad804,99 din1.073,32 din/l+320,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta829,00 din1.105,33 din/l+345,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 773,99 – 856,99 din832,17 din1.109,56 din/l+348,17 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Mercator · Roda · Idea · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 484,00 | 799,99 |
| 01.09.2026. | 484,00 | 799,99 |
Promene cene
- dm 01.10. 559,00 → 829,00 din +48%
- Maxi 22.09. 773,99 → 799,99 din +3%
- Mega Maxi 22.09. 773,99 → 799,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALMOLIVE tuš/gel Relax pump 750 mldm
- PALM.PENA ZA KUP.RELAX 750ml-594Europrom
- GEL TUŠ RELAX 750ML PALMOLIVEIdea, Mercator, Roda
- PALMOLIVE RELAX PEN ZA KUPANJE SA PUMPICOM 750MLLilly
- Pena za kupanje Relax Palmolive 750mlMaxi, Mega Maxi
- PENA ZA KUPANJE RELAX 750ML PALMOLIVESuper Vero
- GEL ZA TUŠIRANJE SA PUMPICOM RELAX PALMOLIVE 750MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −57 % po l
Gel za tuširanje AMALFI 750ml Relax
- Trnava Promet206,00
- Euro Ša M210,00
274,67 din/l
−52 % po lGel za Tuširanje Relax Dermomed 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić259,99
- Euro Ša M270,00
+2 prodavnice306,65 din/l
−45 % po lGel za Tuširanje Maslina Palmolive 750 ml
- Mikromarket264,99
- Trnava Promet365,00
- Euro Ša M389,00
+4 prodavnice353,32 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l













