Cene → Sveže i prerađeno meso → Pileća pariška kobasica Maxi 800g
Pileća pariška kobasica Maxi 800g
Pakovanje 800 g 3 prodavnice Barkod 8600197429848
218,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
273,74 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
218,99 din273,74 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta218,99 din273,74 din/kg
-
Profi7 radnji u 6 mesta218,99 din273,74 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 218,99 | 218,99 |
| 01.09.2026. | 218,99 | 218,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Pileća Mini Kobasica Carnex 300 g
- Leon109,99
- Podunavlje%139,99
- Luki149,00
+26 prodavnica366,63 din/kg
Pileća Prsa Cekin 350 g
- RIČ389,99
- Metalac Market399,00
- Euro Ša M404,00
+14 prodavnica1.114,26 din/kg
−36%Pileća Pašteta 95 g Poli Gourmet
- Idea · Mercator · Roda%70,99
- Prima89,00
- Metro89,99
+11 prodavnica747,26 din/kg
−13%Pileća Prsa Dimljena Narezak Slajs 100 g Perutnina
- Profi124,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi144,99
- Prima197,00
+9 prodavnica1.249,90 din/kg
Pileća Pašteta 95 g Poli Kids
- Prima89,00
- Idea · Mercator · Roda111,37
- Gomex113,85
+9 prodavnica936,84 din/kg
−28%Pileća prsa mini u omotu Carnex 350g
- Univerexport%329,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%349,99
- Cash & Carry Plus369,99
+8 prodavnica942,83 din/kg
−13%Pileća Prsa 350 g Perutnina
- Metalac Market319,00
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- VP Dima347,00
+7 prodavnica911,43 din/kg
−40%Pileća Prsa Cekin Rf
- Univerexport%699,00
- Euro Ša M960,00
- RIČ969,99
+8 prodavnica













