Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Kefir 1kg 2.8%mm Maxi

Kefir 1kg 2.8%mm Maxi
Pakovanje 1 kg Mlečna mast 2,8% 4 prodavnice Barkod 8600197429725
133,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
133,99 din/kg
Najskuplje je 136,99 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
133,99 din133,99 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta136,99 din136,99 din/kg+3,00 din
-
136,99 din136,99 din/kg+3,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta136,99 din136,99 din/kg+3,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 133,99 | 136,99 |
| 01.09.2026. | 133,99 | 136,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Kefir Balans 2,8% mm 950 g PET
- Cash & Carry Plus149,99
- Europrom159,90
- Metro165,00
+29 prodavnica157,88 din/kg
Kefir Balans 2,8% mm 250 g PET
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market69,00
- Europrom69,90
+23 prodavnice259,96 din/kg
Kefir Balans 2,8% mm 500 g PET
- Cash & Carry Plus98,99
- Europrom99,90
- Metalac Market99,99
+23 prodavnice197,98 din/kg
−30%Kefir Meggle 2,8% mm 1 kg PET
- Mikromarket%145,99
- Metro153,51
- Cash & Carry Plus172,99
+22 prodavnice145,99 din/kg
−9%Kefir Meggle 2,8% mm 330 g PET
- Cash & Carry Plus69,99
- Metro71,50
- Medius%72,90
+20 prodavnica212,09 din/kg
Kefir Zbregov 3,5% mm 200 g Čaša
- RIČ53,99
- Čutura54,99
- Euro Ša M55,00
+16 prodavnica269,95 din/kg
−17%Kefir Dr Milk 2,8% mm 1 kg PET
- Medius%136,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Podunavlje152,45
+16 prodavnica136,90 din/kg
−10%Kefir Zbregov 3,5% mm 1 kg PET
- Maxi · Mega Maxi%184,99
- Podunavlje189,99
- RIČ189,99
+14 prodavnica184,99 din/kg









