Cene → Slatkiši i žitarice → Integralni keks limun cia Maxi 150g
Integralni keks limun cia Maxi 150g
Pakovanje 150 g 2 prodavnice Barkod 8600197426946
135,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
906,60 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
135,99 din906,60 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta135,99 din906,60 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 135,99 | 135,99 |
| 01.09.2026. | 135,99 | 135,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−63 % po kgKEKS INTEGRALNI CRVENO VOĆE&LIMUN WELLNESS 210G
- Idea · Mercator · Roda%70,00
- VUM153,99
- Sunce (Qvattro)154,99
+11 prodavnica333,33 din/kg
−38 % po kgKEKS INTEGRALNI BONZITA 120G CLASSIC MEDELA
- Trnava Promet67,00
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+19 prodavnica558,33 din/kg
−37 % po kgKEKS INTEGRALNI OVSENE PAHULJICE WELLNESS 210G
- VUM%119,99
- Europrom%129,90
- Prima%134,90
+31 prodavnica571,38 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima











