Cene → Hleb i peciva → Prezla od heljde i prosa NP 400g

Prezla od heljde i prosa NP 400g
Pakovanje 400 g 2 prodavnice Barkod 8600197393835
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online
749,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Maxi Online najjeftinije299,99 din749,98 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta299,99 din749,98 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 299,99 | 299,99 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 299,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Prezla 200 g 1/12 Unijapak
- Gomex%49,99
- Aroma56,39
- Europrom62,00
+4 prodavnice249,95 din/kg
−10%Prezla 400 g Moravka
- Luki%89,90
- Prima97,00
- Transkom 9499,90
+4 prodavnice224,75 din/kgPrezla Naše Zrno 400 g Don Don
- Idea · Mercator · Roda86,08
- Mikromarket118,00
215,20 din/kgPrezla 200 g Vanila
- Trnava Promet39,00
- Aman49,99
- Trlić49,99
195,00 din/kgPrezla Ares 200 g
- Luki59,00
- Podunavlje69,99
295,00 din/kgPrezla Aro 200 g
- Metro46,31
- Mikromarket69,00
231,55 din/kg












