Cene → Slatkiši i žitarice → Bezglutenski kakao keks NP 130g

Bezglutenski kakao keks NP 130g
Pakovanje 130 g 3 prodavnice Barkod 8600197393750
110,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
853,77 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
110,99 din853,77 din/kg
-
110,99 din853,77 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta110,99 din853,77 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 110,99 | 110,99 |
| 01.09.2026. | 110,99 | 110,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−37 % po kgKeks Kakao Noblice 111 g
- RIČ%59,99
- Trnava Promet69,00
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+25 prodavnica540,45 din/kg
−35 % po kgKeks Duofil Kakao i Narandža Štark 135 g
- Idea · Mercator · Roda%75,00
- Mikromarket82,99
- Čutura127,00
+26 prodavnica555,56 din/kg
−30 % po kgKeks Keksići Kakao Štark 200 g
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Maxi · Mega Maxi%119,99
- Metro125,00
+18 prodavnica599,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima







