Cene → Lična higijena i kozmetika → Sapun med i mleko Premia 90g

Sapun med i mleko Premia 90g
Pakovanje 90 g 5 prodavnica Barkod 8600197393095
39,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
444,33 din/kg
Najskuplje je 49,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
39,99 din444,33 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta47,99 din533,22 din/kg+8,00 din
-
47,99 din533,22 din/kg+8,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta47,99 din533,22 din/kg+8,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova49,99 din555,44 din/kg+10,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 39,99 | 47,99 |
| 01.09.2026. | 39,99 | 47,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Sapun Tečni Dopuna Badem&Vanila Fresh 1 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%174,99
- Trnava Promet%175,00
- Metalac Market179,00
+29 prodavnica149,95 din/l
−23%Sapun Baby Merima 87 g
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%Sapun Exfoliating Dove 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%Sapun Cream Bar Dove 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
Sapun Tečni Aquarium Palmolive 300 ml
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
Sapun Lahor Aqua 80 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
+27 prodavnica749,88 din/kg
−31%Sapun Baby Becutan 90 g
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+25 prodavnica776,67 din/kg
−33%Sapun Creme Care Nivea 100 g
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg










