Cene → Lična higijena i kozmetika → PASTA ZA ZUBE MAX FRESH COOL MINT COLGATE 100ML

PASTA ZA ZUBE MAX FRESH COOL MINT COLGATE 100ML
Pakovanje 100 ml 7 prodavnica Barkod 8718951291010
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market, na akciji do 05.10.
1.499,90 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 199,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,99 din179,00 din1.499,90 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta169,99 din1.699,90 din/l+20,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta189,00 din1.890,00 din/l+39,01 din
-
Mere47 radnji u 35 mesta189,90 din1.899,00 din/l+39,91 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik189,99 din1.899,90 din/l+40,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta193,00 din1.930,00 din/l+43,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta199,99 din1.999,90 din/l+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 169,99 | 189,90 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 189,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COLGATE PZZ 100ML-MAX FRESH COOL MINTEuro Ša M
- PASTA ZA ZUBE COLGATE 100ML MAX FRESH 10X LONGER COOLING BFortuna Market
- Colgate 100 ml Max Fresh Cool Mint (plava)Mere
- Pasta Za Zube Colgate Max Fresh Cool Mint Plava Crystals 100 mlMetalac Market
- Z.PAS.COLGATE MAX FRESH COOL MINT 100MLMorava
- COLAGATE MAX FRESH COOL MINT 100gTrlić
- PASTA ZA ZUBE MAX FRESH COOL MINT COLGATE 100MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −51 % po l
Pasta za zube Fresh Guard Crystal 125ml
- Trnava Promet92,00
- Luki119,90
736,00 din/l - −51 % po l
Pasta za zube Fresh Guard TOTAL GUARD 125ml
- Trnava Promet92,00
- Luki119,90
736,00 din/l - −51 % po l
Pasta za zube Fresh Guard ACTIVE 125ml
- Trnava Promet92,00
- Čutura119,99
736,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%PASTA ZA ZUBE TRIPLE ACTION COLGATE 75ML
- Leon105,99
- Lidl108,99
- dm109,00
+38 prodavnica1.413,20 din/l
−33%PASTA ZA ZUBE WHITENING COLGATE 75ML
- Leon%99,99
- Lidl108,99
- Medius%109,90
+36 prodavnica1.333,20 din/l
−33%PASTA ZA ZUBE CAVITY PROTECTION COLGATE 75ML
- Medius%109,90
- ZAM%109,90
- Fortuna Market119,99
+34 prodavnice1.465,33 din/l
−33%PASTA ZA ZUBE PROPOLIS COLGATE 75ML
- Senta Promet106,81
- Medius%109,90
- ZAM%109,90
+30 prodavnica1.424,13 din/l
−31%PASTA ZA ZUBE COMPLETE PROTECT&CLEAN ORAL-B 75ML
- Europrom169,90
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea%179,99
+29 prodavnica2.265,33 din/l
−27%PASTA ZA ZUBE SUPER WHITE KOLYNOS 125ML
- Morava%145,00
- Trnava Promet163,00
- Trlić179,90
+28 prodavnica1.160,00 din/l
−41%PASTA ZA ZUBE MAX COOL MINT COLGATE 75ML
- Lilly%189,99
- Čutura%199,99
- Sunce (Qvattro)219,99
+26 prodavnica2.533,20 din/l
−36%PASTA ZA ZUBE FRESH&MINTY AQUAFRESH 125ML
- Cash & Carry Plus197,80
- Sunce (Qvattro)%199,99
- Idea%209,99
+25 prodavnica1.582,40 din/l













