Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuta rolnica sa višnjom Maxi 1kg

Smrznuta rolnica sa višnjom Maxi 1kg
Pakovanje 1 kg 4 prodavnice Barkod 8600197369779
264,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
264,99 din/kg
Najskuplje je 279,99 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
264,99 din264,99 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta279,99 din279,99 din/kg+15,00 din
-
279,99 din279,99 din/kg+15,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta279,99 din279,99 din/kg+15,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 264,99 | 279,99 |
| 01.09.2026. | 264,99 | 279,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Smrznuta Podloga za Pizzu Frikom 200 g
- Šumadija Market79,90
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+29 prodavnica399,50 din/kg
−25%Smrznuta Pizza Capricosa Frikom 330 g
- VP Dima%399,90
- Super Vero399,99
- Cash & Carry Plus429,99
+26 prodavnica1.211,82 din/kg
Smrznuta Pita sa Mesom Zvrk Frikom 900 g
- Cash & Carry Plus599,99
- Transkom 94609,00
- RIČ619,99
+23 prodavnice666,66 din/kg
Smrznuta Pizza Margherita Frikom 300 g
- Gomex379,99
- Trnava Promet419,00
- ZAM419,90
+22 prodavnice1.266,63 din/kg
−18%Smrznuta Torta Triolada Gelato 1,6 kg
- Čutura%1.399,99
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+20 prodavnica874,99 din/kg
Smrznuta Torta Čoko Višnja Posna Gelato 1,7 kg
- Profi1.115,00
- BB Trade1.499,97
- Aman1.599,99
+19 prodavnica655,88 din/kg
Smrznuta Torta Nugat Gelato 1,6 kg
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
- Aman1.799,99
+19 prodavnica1.126,65 din/kg
−19%Smrznuta Torta Kapri Gelato 1,6 kg
- Profi1.215,00
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+19 prodavnica759,38 din/kg












