Cene → Prerađeno voće i povrće → Kornison Baby Maxi 680g

Kornison Baby Maxi 680g
Pakovanje 680 g 4 prodavnice Barkod 8600197358988
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
367,63 din/kg
Najskuplje je 269,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din367,63 din/kg
-
269,99 din314,99 din397,04 din/kg+20,00 din
-
269,99 din314,99 din397,04 din/kg+20,00 din
-
269,99 din314,99 din397,04 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 249,99 | 314,99 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 314,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%KORNIŠONI EXTRA 3-6CM AMFISSA 680G
- Cash & Carry Plus259,99
- Fortuna Market279,99
- VUM299,90
+27 prodavnica382,34 din/kg
−19%KORNIŠONI EXTRA BABY AMFISSA 680G
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Fortuna Market359,99
- Cash & Carry Plus364,83
+25 prodavnica499,99 din/kg
−16%KORNIŠONI 3-6CM DIJAMANT 670G
- Euro Ša M273,00
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport%299,99
+13 prodavnica407,46 din/kg
−21%KORNIŠONI SECKANI DOLINA MORAVE 680G
- Europrom94,90
- Senta Promet%109,90
- Univerexport116,99
+10 prodavnica139,56 din/kg
KORNIŠONI EXTRA BABY AMFISSA 300G
- Fortuna Market219,99
- Idea · Mercator · Roda257,28
- Univerexport259,99
+6 prodavnica733,30 din/kg
−4%KORNIŠONI MPK 680G
- Cash & Carry Plus219,99
- Univerexport%249,99
- Fortuna Market266,90
+6 prodavnica323,51 din/kgKORNISONI TO 680G "MILSA"
- Tekijanka199,99
- ZAM219,90
- VUM219,99
+6 prodavnica294,10 din/kg
−19%KORNISONI DELIKATES BABY 1-3CM 720ML MANARI
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Aroma464,30
- BB Trade475,97
+3 prodavnice411,75 din/kg











