Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuto zito sa orasima Premia 500g

Smrznuto zito sa orasima Premia 500g
Pakovanje 500 g 3 prodavnice Barkod 8600197193695
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
799,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din799,98 din/kg
-
399,99 din799,98 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta399,99 din799,98 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 399,99 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 399,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−16%Smrznuto Povrće Ruska Salata Frikom 400 g
- Leon158,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Lidl159,99
+35 prodavnica397,48 din/kg
−24%Smrznuto Povrće Carska Mešavina Frikom 400 g
- Leon%159,99
- VUM%188,99
- ZAM%199,90
+37 prodavnica399,98 din/kg
−27%Smrznuto Povrće Boranija Žuta Frikom 400 g
- Trnava Promet%149,00
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Aroma%159,99
+35 prodavnica372,50 din/kg
−17%Smrznuto Povrće Frikom Spanać u Briketima 400 g
- Metalac Market%164,99
- Leon166,99
- Prima%169,90
+37 prodavnica412,48 din/kg
−29%Smrznuto Povrće Grašak Frikom 400 g
- Transkom 94149,90
- Aroma%149,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+34 prodavnice374,75 din/kg
−17%Smrznuto Povrće Ruska Salata Frikom 700 g
- Aroma%249,99
- Leon250,99
- ZAM284,90
+36 prodavnica357,13 din/kg
Smrznuto Povrće Brokoli Frikom 400 g
- Leon192,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero219,99
+34 prodavnice482,48 din/kg
−16%Smrznuto Povrće Kukuruz Šećerac Frikom 400 g
- Leon166,99
- Prima%169,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%176,99
+32 prodavnice417,48 din/kg











