Cene → Smrznuti proizvodi → Strudla vanila,sumsko voce Premia 500g

Strudla vanila,sumsko voce Premia 500g
Pakovanje 500 g 4 prodavnice Barkod 8600197175684
239,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
479,98 din/kg
Najskuplje je 251,99 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
239,99 din479,98 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta251,99 din503,98 din/kg+12,00 din
-
251,99 din503,98 din/kg+12,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta251,99 din503,98 din/kg+12,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 239,99 | 251,99 |
| 01.09.2026. | 239,99 | 251,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Strudla sa sirom i spanacem 600g #14 MOKA
- Aleksandrović219,99
- RIČ224,99
- Čutura239,99
+2 prodavnice366,65 din/kg
Strudla sa vanilom i malinom 600g #14 MOKA
- Šumadija Market221,00
- RIČ224,99
- Čutura239,99
+2 prodavnice368,33 din/kgŠtrudla Jabuka Cimet 500 g Minute
- Idea · Mercator · Roda209,99
419,98 din/kg
Štrudla sa Jabukom,cimetom i Suvim Grožđem 600 g
- Čutura239,99
- Prima246,00
- VP Dima256,00
399,98 din/kg
Štrudla sa Kakao Kremom i Višnjama 500 g Mara
- Medius199,99
- Mega Maxi234,99
- Super Vero249,99
399,98 din/kg








