Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuta torta Srce Maxi 600g

Smrznuta torta Srce Maxi 600g
Pakovanje 600 g 3 prodavnice Barkod 8600197138436
865,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
1.443,32 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
865,99 din1.443,32 din/kg
-
865,99 din1.443,32 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta865,99 din1.443,32 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 865,99 | 865,99 |
| 01.09.2026. | 865,99 | 865,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −42 % po kg
Smrznuta torta Vanila queen Premia 1kg
- Maxi · Mega Maxi · Profi%829,99
829,99 din/kg
−20 % po kgSmrznuta Schwarzwald torta Maxi 600g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi696,99
1.161,65 din/kg
−18 % po kgSMRZNUTA TORTA SLATKI DAR MALINA-LEŠNIK 800G
- VUM949,99
- Medius969,99
- Super Vero1.039,99
+1 prodavnica1.187,49 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%SMRZNUTA PODLOGA ZA PIZZU FRIKOM 200G
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero95,99
+29 prodavnica449,95 din/kg
−19%SMRZNUTA PIZZA CAPRICOSA FRIKOM 330G
- Super Vero399,99
- Univerexport%399,99
- Cash & Carry Plus429,99
+26 prodavnica1.212,09 din/kg
SMRZNUTA PITA SA MESOM ZVRK FRIKOM 900G
- Cash & Carry Plus599,99
- Transkom 94609,00
- RIČ619,99
+23 prodavnice666,66 din/kg
−9%SMRZNUTA PIZZA MARGHERITA FRIKOM 300G
- Transkom 94335,00
- Gomex379,99
- Trnava Promet419,00
+22 prodavnice1.116,67 din/kg
−17%SMRZNUTA TORTA TRIOLADA GELATO 1.6KG
- RIČ%1.349,99
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+20 prodavnica843,74 din/kg
SMRZNUTA TORTA ČOKO VIŠNJA POSNA GELATO 1.7KG
- Profi1.115,00
- BB Trade1.499,97
- Aman1.599,99
+19 prodavnica655,88 din/kg
SMRZNUTA TORTA NUGAT GELATO 1.6KG
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
- Aman1.799,99
+19 prodavnica1.126,65 din/kg
−19%SMRZNUTA TORTA KAPRI GELATO 1.6KG
- Profi1.215,00
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+19 prodavnica759,38 din/kg












