Cene → So i začini → Supa Posna Premia 70g

Supa Posna Premia 70g
Pakovanje 70 g 5 prodavnica Barkod 8600197036336
29,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
428,43 din/kg
Najskuplje je 33,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 29,99 | 32,99 |
| 01.09.2026. | 29,99 | 32,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%SUPA BISTRA KOKOŠIJA C 58G
- VP Dima%52,90
- Trnava Promet53,00
- Cash & Carry Plus54,99
+19 prodavnica912,07 din/kg
−19%SUPA BISTRA KOKOŠIJA SA TESTENINOM PODRAVKA 62G
- Cash & Carry Plus54,99
- Idea%54,99
- Mercator%54,99
+19 prodavnica886,94 din/kg
−8%SUPA BISTRA ALPSKA PODRAVKA 67G
- VP Dima99,90
- Cash & Carry Plus109,99
- RIČ109,99
+18 prodavnica1.491,04 din/kg
SUPA U KOCKI GOVEĐA TAKOVO 88G
- Trnava Promet133,00
- Leon135,99
- Euro Ša M137,00
+18 prodavnica1.511,36 din/kg
SUPA BISTRA SA KNEDLAMA SVATOVSKA PODRAVKA 58G
- Cash & Carry Plus109,99
- Trnava Promet112,00
- Euro Ša M115,00
+18 prodavnica1.896,38 din/kg
−30%SUPA BISTRA GOVEĐA C 58G
- VP Dima%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet70,00
+17 prodavnica1.205,17 din/kg
SUPA U KOCKI KOKOŠIJA TAKOVO 88G
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M130,00
- Leon135,99
+17 prodavnica1.431,82 din/kg
−36%SUPA BISTRA ŠVAJCARSKA PODRAVKA 54G
- Idea%79,99
- Leon79,99
- Mercator%79,99
+17 prodavnica1.481,30 din/kg









