Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Vocni pire jab/jagoda NPK BIO 120g

Vocni pire jab/jagoda NPK BIO 120g
Pakovanje 120 g 3 prodavnice Barkod 8590421081532
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
1.499,92 din/kg
Najskuplje je 186,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 179,99 | 179,99 |
| 20.09.2026. | 179,99 | 179,99 |
| 01.09.2026. | 174,99 | 179,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
−24%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
+36 prodavnica79,93 din/l
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l
−23%VOĆNI SOK LIFE JABUKA 100% 1L BRIK
- Aman%169,99
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
+36 prodavnica169,99 din/l











