Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko Kondenzovano Noynoy 400 g

Mleko Kondenzovano Noynoy 400 g
Pakovanje 400 g Mlečna mast 7,5% 11 prodavnica Barkod 8716200615020
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
499,98 din/kg
Najskuplje je 389,99 din, +95% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,99 din499,98 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta225,90 din564,75 din/kg+25,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta299,90 din749,75 din/kg+99,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta299,99 din749,98 din/kg+100,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu309,99 din774,98 din/kg+110,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta316,25 din790,63 din/kg+116,26 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta324,99 din812,48 din/kg+125,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta329,90 din824,75 din/kg+129,91 din
-
Aleksandrović4 prodavnice: 329,99 din · Negotin, Bor329,99 din824,98 din/kg+130,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49329,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb329,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68329,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36329,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta354,00 din885,00 din/kg+154,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 329,99 – 389,99 din389,99 din974,98 din/kg+190,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 199,99 | 324,99 |
| 20.09.2026. | 199,99 | 324,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 327,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO KOND.PUNOM.400G NOY NOYAleksandrović
- MLEKO KONDENZOVANO7,5 %mm PUNOMASNO NOY NOY 400GAroma
- MLEKO NOY NOY KONDEN.PUNOM.400gEuroprom
- NOY NOY kondenzovano punomasno mleko sa min. 7,5 % m.m. 400gMere
- mleko kondenzovano punom 7,5%mm noynoy 400gr silboPodunavlje
- MLEKO KOND.7.5%MM 400G NNPrima
- Noy Noy kondenzovano mleko 7.5%mm 400g #48 SilbRIČ
- MLEKO KONDENZ. NOY NOY 7.5% 400GSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% TB 250 ml
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+36 prodavnica235,96 din/l
−29%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1 l PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Metro185,00
+32 prodavnice149,99 din/l
−23%Mleko Sveže 2,8% mm 1,75 l Moja Kravica PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Aman%189,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−38%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1 l TB
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
- Aman99,99
+33 prodavnice99,90 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−33%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
- Aleksandrović79,99
- Fortuna Market%79,99
- Šumadija Market79,99
+32 prodavnice79,99 din/l
Mleko UHT Moja Kravica 3,2% mm D3 250 ml TB
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market66,00
+31 prodavnica259,60 din/l
−26%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% mm 500 ml PET Imlek
- Medius%99,90
- Metalac Market%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+31 prodavnica199,80 din/l








