Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko Kondenzovano Noynoy 397 g

Mleko Kondenzovano Noynoy 397 g
Pakovanje 397 g Mlečna mast 8% 9 prodavnica Barkod 8716200054867
273,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
690,15 din/kg
Najskuplje je 408,00 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
273,99 din690,15 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu349,99 din881,59 din/kg+76,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd379,99 din957,15 din/kg+106,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta379,99 din957,15 din/kg+106,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta379,99 din957,15 din/kg+106,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta389,99 din982,34 din/kg+116,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta392,99 din989,90 din/kg+119,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta399,90 din1.007,30 din/kg+125,91 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta408,00 din1.027,71 din/kg+134,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 273,99 | 379,99 |
| 01.09.2026. | 273,99 | 379,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO KONDENZOVANO ZASLADJENO SA MIN. 8%MM 397G NOY NOYAman
- MLEKO NOY NOY KONDENZ.ZASL.397GEuroprom
- MLEKO KONDENZ ZASLAĐENO MLEKO 397GIdea, Mercator, Roda
- NOY NOY KONDENZOVANO ZASLADJENO MLEKO MIN 8%MM 397GRMedius
- ML.KOND.8%MM ZASLADJ.397GPrima
- NOY NOY kondenzov.zasl.mleko 8%mm 397g. SilboRIČ
- MLEKO EVAPORIZOVANO ZAŠEĆERENO NOY NOY 397GSuper Vero
- MLEKO KONDENZOVANO NOYNOY 397GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% TB 250 ml
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+36 prodavnica235,96 din/l
−29%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1 l PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Metro185,00
+32 prodavnice149,99 din/l
−23%Mleko Sveže 2,8% mm 1,75 l Moja Kravica PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Aman%189,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−38%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1 l TB
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
- Aman99,99
+33 prodavnice99,90 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−33%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
- Aleksandrović79,99
- Fortuna Market%79,99
- Šumadija Market79,99
+32 prodavnice79,99 din/l
Mleko UHT Moja Kravica 3,2% mm D3 250 ml TB
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market66,00
+31 prodavnica259,60 din/l
−26%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% mm 500 ml PET Imlek
- Medius%99,90
- Metalac Market%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+31 prodavnica199,80 din/l







