Cene → Slatkiši i žitarice → Pahuljice choco pillows Emma 375g

Pahuljice choco pillows Emma 375g
Pakovanje 375 g 2 prodavnice Barkod 8590421070437
256,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online
685,31 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Maxi Online najjeftinije256,99 din685,31 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta256,99 din685,31 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−42 % po kgPahuljice choco shells Emma 250g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi124,99
399,96 din/kg
−27 % po kgPahuljice Choco Flex 250 g Lumpi
- Idea · Mercator · Roda124,99
499,96 din/kg
−27 % po kgPahuljice Choco Marbles 250 g Lumpi
- Idea · Mercator · Roda124,99
499,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Pahuljice Ovsene Fun&Fit 250 g
- Trnava Promet87,00
- BB Trade%89,99
- Sunce (Qvattro)%90,50
+23 prodavnice348,00 din/kg
−19%Pahuljice Mix 5 Fun&Fit 500 g
- dm199,00
- Sunce (Qvattro)%209,99
- Univerexport%220,99
+17 prodavnica398,00 din/kg
−18%Pahuljice Ražene Fun&Fit 250 g
- Sunce (Qvattro)%90,50
- Trnava Promet96,00
- VP Dima99,00
+14 prodavnica362,00 din/kg
−11%Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 750 g
- Aman279,99
- Cash & Carry Plus279,99
- Super Vero%279,99
+13 prodavnica373,32 din/kg
Pahuljice Ječmene 250 g Fun&Fit
- Tekijanka99,99
- Trnava Promet100,00
- Euro Ša M104,00
+12 prodavnica399,96 din/kg
Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 250 g
- Gomex106,99
- Idea · Mercator · Roda118,80
- Aksa119,00
+10 prodavnica427,96 din/kg
−24%Pahuljice Ovsene Čokolino Dark Lino 350 g
- BB Trade359,97
- Cash & Carry Plus499,99
- Sunce (Qvattro)%557,99
+9 prodavnica1.028,49 din/kg
−15%Pahuljice bez Glutena od Heljde Slavuj 300 g
- RIČ299,99
- Idea · Mercator · Roda326,70
- dm329,00
+6 prodavnica999,97 din/kg















