Cene → Slatkiši i žitarice → Kasa proso/pirinac/heljda bez glut.NP65g

Kasa proso/pirinac/heljda bez glut.NP65g
2 prodavnice Barkod 8590421036877
75,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
75,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta75,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 75,99 | 75,99 |
| 25.09.2026. | 75,99 | 75,99 |
| 01.09.2026. | 73,99 | 73,99 |
Promene cene
- Maxi 25.09. 73,99 → 75,99 din +3%
- Mega Maxi 25.09. 73,99 → 75,99 din +3%
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Kaša Ovsena Lešnik&Čokolada Boom Box 60 g
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
- Medius%69,90
+29 prodavnica1.133,17 din/kg
−23%Kaša Ovsena Šumsko Voće Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+31 prodavnica999,83 din/kg
−28%Kaša Ovsena Šumsko Voće&Badem Boom Box 60 g
- Super Vero%65,99
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Univerexport%67,99
+26 prodavnica1.099,83 din/kg
−22%Kaša Ovsena Čokolada Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+24 prodavnice999,83 din/kg
−30%Kaša Ovsena Belgijska Čokolada Dobra 60 g
- Šumadija Market54,90
- RIČ64,99
- Trnava Promet67,00
+24 prodavnice915,00 din/kg
−22%Kaša Ovsena Malina Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+24 prodavnice999,83 din/kg
−16%Kaša Ovsena Čokolada&Banana&Lešnik Boom Box 60 g
- Europrom69,90
- Medius%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+24 prodavnice1.165,00 din/kg
−23%Kaša Ovsena Bela Čokolada&Jagoda Dr.Oetker 55 g
- ZAM%69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Senta Promet%69,99
+22 prodavnice1.270,91 din/kg











