Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML

GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML
Pakovanje 500 ml 20 prodavnica Barkod 8714789733159
316,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
632,00 din/l
Najskuplje je 669,99 din, +112% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
316,00 din632,00 din/l
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta359,00 din718,00 din/l+43,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik399,99 din799,98 din/l+83,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu419,99 din839,98 din/l+103,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd420,00 din840,00 din/l+104,00 din
-
429,99 din599,99 din859,98 din/l+113,99 din
-
429,99 din599,99 din859,98 din/l+113,99 din
-
429,99 din599,99 din859,98 din/l+113,99 din
-
Lidl87 radnji u 53 mesta431,49 din862,98 din/l+115,49 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta436,98 din873,96 din/l+120,98 din
-
439,99 din599,99 din879,98 din/l+123,99 din
-
574,99 din1.149,98 din/l+258,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta574,99 din1.149,98 din/l+258,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta574,99 din1.149,98 din/l+258,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta589,99 din1.179,98 din/l+273,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta599,00 din1.198,00 din/l+283,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad599,99 din1.199,98 din/l+283,99 din
-
599,99 din1.199,98 din/l+283,99 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro599,99 din
- Beograd · Metro, Zemun599,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača599,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac599,99 din
- Niš · Metro599,99 din
- Novi Sad · Metro599,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 581,99 – 644,99 din626,26 din1.252,52 din/l+310,26 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta669,99 din1.339,98 din/l+353,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 316,00 | 582,49 |
| 01.09.2026. | 316,00 | 582,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KUPKA ZA TUSIRANJE PALMOL IVE BATH MILK&HONEY 500MLAroma, City
- PALMOLIVE tuš/gel mleko i med 500mldm
- Palmolive dush 500ml-MILK HONEYEuro Ša M
- KUPKA PALMOLIVE 500ML MILKYHONEY 24410Fortuna Market
- PENA TUŠ NAT MILK&HONEY 500ML PALMOIdea, Mercator, Roda
- Palmolive gel za tuširanje SK3 500mlLidl
- PALMOLIVE MILK&HONEY PENAZA TUŠIRANJE 500 MLLilly
- Kupka Palmolive Bath Milk&Honey 500mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−30 % po lGEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−19 % po lGEL ZA TUSIRANJE FRESH COCONUT&MILK PALMOLIVE 750ML
- Euro Ša M384,00
- Aleksandrović399,99
- Čutura399,99
512,00 din/l
−44 % po lGEL ZA TUŠIRANJE MASLINA PALMOLIVE 750ML
- Mikromarket264,99
- Trnava Promet365,00
- Euro Ša M389,00
+4 prodavnice353,32 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
- Lilly%199,99
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Euro Ša M322,00
+24 prodavnice749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
GEL ZA TUŠIRANJE MUSK FELCE AZZURA 650ML
- ZAM299,90
- Senta Promet299,99
- Trnava Promet319,00
+24 prodavnice461,38 din/l












