Cene → Smrznuti proizvodi → Sladoled Magnum Pints Almond Algida 440 ml

Sladoled Magnum Pints Almond Algida 440 ml
Pakovanje 440 ml 2 prodavnice Barkod 8714100289983
1.099,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
2.499,98 din/l
Najskuplje je 1.239,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.099,99 din2.499,98 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.194,99 – 1.239,99 din1.239,99 din2.818,16 din/l+140,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 1.099,99 | 1.169,99 |
| 01.09.2026. | 1.099,99 | 1.169,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED MAGNUM PINTS ALMOND 440MLAroma, City
- SLADOLED MAGNUM PINTS ALMOND ALGIDA 440MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Sladoled Štapić Macho Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%Sladoled Štapić Kapri Frikom 70 ml
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%Sladoled Štapić Macho Bela Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−21%Sladoled Quattro Čokolada Frikom 1650 ml
- Šumadija Market539,90
- Aman%549,99
- Super Vero%598,99
+34 prodavnice327,21 din/l
−10%Sladoled Kornet King Čokolada Vanila Frikom 160 ml
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%Sladoled Quattro Nostalgy Frikom 1600 ml
- Trnava Promet%499,00
- Cash & Carry Plus639,99
- Super Vero651,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−21%Sladoled Quattro Pistaći Frikom 1650 ml
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice333,33 din/l
−29%Sladoled Quattro Plazma Frikom 1500 ml
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l











