Cene → Hrana za kućne ljubimce → Granule za macke govedina LBP 1,4kg

Granule za macke govedina LBP 1,4kg
Pakovanje 1,4 kg 3 prodavnice Barkod 5949065035747
679,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
485,71 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
679,99 din485,71 din/kg
-
679,99 din485,71 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta679,99 din485,71 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 679,99 | 679,99 |
| 01.09.2026. | 679,99 | 679,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−54 % po kgGranule za macke zivina LP 2kg
- Maxi Online449,99
- Mega Maxi449,99
- Shop&Go467,99
225,00 din/kg
−37 % po kgFRISKIES GRANULE ZA MACKE - LOSOS 1,5 KG
- Lion Pet Shop458,00
- Medius%469,90
- Soulfood719,99
+5 prodavnica305,33 din/kg
−36 % po kgFRISKIES GRANULE ZA MACKE MESO 1,5KG
- Medius%469,90
- Europrom599,90
- Euro Ša M730,00
+7 prodavnica313,27 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GRANULE MAČKE GOV/PIL 1.4KG PREVITA
- Idea1.049,00
- Mercator1.049,00
- Roda1.049,00
749,29 din/kg
Granule za macke zivina LP 2kg
- Maxi Online449,99
- Mega Maxi449,99
- Shop&Go467,99
225,00 din/kgGranule Macka 400
- Euro Ša M143,00
- Luki199,99
357,50 din/kgGranule za pse zivina LBP 3kg
- Maxi440,99
- Mega Maxi440,99
147,00 din/kg
Granule za ster.macke-Loso Friskies 300g
- Maxi Online242,99
- Mega Maxi242,99
809,97 din/kg








