Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Energetsko piće berries EverG 250ml

Energetsko piće berries EverG 250ml
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 5949065032241
51,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
207,96 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
51,99 din207,96 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta51,99 din207,96 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 51,99 | 51,99 |
| 01.09.2026. | 51,99 | 51,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −46 % po l
Energetsko piće Red Rain 0.33l PET
- Mere37,00
- Trnava Promet37,00
112,12 din/l - −23 % po l
Battery jabuka energetsko piće limenka 0.25l
- Morava%39,90
- RIČ84,99
159,60 din/l
−23 % po lEnergetsko Piće Battery Original 0,25 l
- Morava39,90
- Aleksandrović39,99
- Aman%39,99
+20 prodavnica159,60 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Energetsko Piće Guarana 0,5 l
- Maxi · Mega Maxi · Profi%74,99
- Cash & Carry Plus76,99
- Transkom 9479,90
+33 prodavnice149,98 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana 0,25 l
- Medius%59,90
- Aman%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+30 prodavnica239,60 din/l
−18%Energetsko Piće Ultra 0,25 l
- Trlić%69,99
- Cash & Carry Plus72,99
- Čutura%74,99
+32 prodavnice279,96 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana Joker 0,25 l
- Čutura%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
+30 prodavnica239,96 din/l
−29%Energetsko Piće Guarana Joker 0,5 l
- Morava69,00
- Medius%74,90
- Transkom 9479,90
+32 prodavnice138,00 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana Azijana 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Aroma%64,99
- Trnava Promet%66,00
+29 prodavnica239,96 din/l
−29%Energetsko Piće Guarana Joker Mango 0,5 l
- Medius%74,90
- Maxi · Mega Maxi%74,99
- Transkom 94%79,90
+29 prodavnica149,80 din/l
−41%Energetsko Piće Guarana Joker Kiwi 0,5 l
- Mikromarket%69,99
- Medius%74,90
- Transkom 94%79,90
+29 prodavnica139,98 din/l













