Cene → Slatkiši i žitarice → Roleri Happy Swing Vanila 280g
Roleri Happy Swing Vanila 280g
Pakovanje 280 g 2 prodavnice Barkod 5908234813647
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi
714,25 din/kg
Najskuplje je 219,99 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din714,25 din/kg
-
219,99 din785,68 din/kg+20,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Roleri sa Kikiriki Kremom Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet168,00
- Metro169,00
+30 prodavnica1.230,69 din/kg
Roleri sa Kokos Kremom Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet168,00
- Metro169,00
+30 prodavnica1.230,69 din/kg
Roleri sa Lešnik Kremom Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Metro169,00
- Europrom169,90
+29 prodavnica1.230,69 din/kg
−17%Roleri Wafer Lešnik i Kikiriki Cipiripi 150 g
- Cash & Carry Plus128,99
- Sunce (Qvattro)%134,99
- ZAM%139,90
+28 prodavnica859,93 din/kg
−17%Roleri Wafer Vanila Cipiripi 150 g
- Cash & Carry Plus128,99
- Sunce (Qvattro)%134,99
- ZAM%139,90
+26 prodavnica859,93 din/kg
−30%Roleri Cream Rolls Čokolada Waltz 250 g
- Aleksandrović159,99
- VUM161,99
- Trnava Promet166,00
+19 prodavnica639,96 din/kg
−17%Roleri Kokos Cipiripi 150 g
- Sunce (Qvattro)%134,99
- ZAM%139,90
- Cash & Carry Plus139,99
+19 prodavnica899,93 din/kg
Roleri sa Lešnikom i Kakao Kremom Caprice 115 g
- Čutura162,00
- ZAM179,90
- Cash & Carry Plus183,60
+19 prodavnica1.408,70 din/kg











