Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko badem neprzeni Alpro 1l

Mleko badem neprzeni Alpro 1l
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 5411188122661
389,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online
389,99 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Maxi Online najjeftinije389,99 din389,99 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta389,99 din389,99 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Promene cene
- Maxi Online 22.09. 489,99 → 389,99 din -20%
- Mega Maxi 22.09. 489,99 → 389,99 din -20%
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% TB 250 ml
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+36 prodavnica235,96 din/l
−29%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1 l PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Metro185,00
+32 prodavnice149,99 din/l
−23%Mleko Sveže 2,8% mm 1,75 l Moja Kravica PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Aman%189,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−38%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1 l TB
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
- Aman99,99
+33 prodavnice99,90 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−32%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
+30 prodavnica79,99 din/l
Mleko UHT Moja Kravica 3,2% mm D3 250 ml TB
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market66,00
+31 prodavnica259,60 din/l
−26%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% mm 500 ml PET Imlek
- Medius%99,90
- Metalac Market%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+31 prodavnica199,80 din/l











