Cene → Slatkiši i žitarice → Biskvit Mini Rocher sa kokosom 250g
Biskvit Mini Rocher sa kokosom 250g
Pakovanje 250 g 3 prodavnice Barkod 5400113744016
209,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
839,96 din/kg
Najskuplje je 217,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 209,99 | 209,99 |
| 01.09.2026. | 209,99 | 209,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −43 % po kg
BISKVIT TAKO-MINI VITAMINSKI 250gr
- Cash & Carry Plus119,99
- Aleksandrović129,99
479,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%BISKVIT JAFFA 300G
- Aman%219,99
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%219,99
+31 prodavnica733,30 din/kg
−29%BISKVIT CHOCO BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+32 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%BISKVIT DESERT NARANDŽA MILKA 147G
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−21%BISKVIT JAFFA 150G
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%BISKVIT MLEČNI BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−16%BISKVIT MILK CHOCO JAFFA 158G
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
- Gomex149,58
+23 prodavnice854,37 din/kg
−24%BISKVIT ČOKO MOJA KRAVICA 145G
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM229,90
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
BISKVIT MILK O LALA 35G
- Cash & Carry Plus34,99
- Trnava Promet35,00
- Euro Ša M38,00
+23 prodavnice999,71 din/kg











