Cene → Slatkiši i žitarice → Granola bela cok.kokos,badem.60g

Granola bela cok.kokos,badem.60g
Pakovanje 60 g 2 prodavnice Barkod 5310099023190
100,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.683,17 din/kg
Najskuplje je 103,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
100,99 din1.683,17 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta103,99 din1.733,17 din/kg+3,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 100,99 | 102,49 |
| 01.09.2026. | 100,99 | 102,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Granola bela cok.kokos,badem.60gMega Maxi
- MUSLI GRANOLA BELA ČOKOLADA KOKOS BADEM 60GR VITALIASuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−34 % po kgGranola Ovsena Šum.Voće&Kokos&Badem Boom Box 60 g
- Trnava Promet67,00
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
+9 prodavnica1.116,67 din/kg
−11 % po kgGranola Protein Kokos Badem Vitalia 60 g
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Super Vero105,99
- Fortuna Market109,99
+3 prodavnice1.499,83 din/kg
−33 % po kgGranola Ovsena Kokos&Bad.&Čok&Vanila Boom Box 60 g
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Metro71,99
- Fortuna Market75,99
+4 prodavnice1.133,17 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%Granola Ovsena Čokolada Boom Box 60 g
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
- Gomex%69,99
+18 prodavnica1.133,17 din/kg
−30%Granola Ovsena Čokolada Boom Box 300 g
- Univerexport%309,99
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Metro359,99
+16 prodavnica1.033,30 din/kg
−32%Granola Ovsena Double Čokolada Boom Box 60 g
- Trnava Promet67,00
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Univerexport%67,99
+15 prodavnica1.116,67 din/kg
Granola Ovsena Belgijska Čokolada Dobra 300 g
- Trnava Promet267,00
- Trlić294,99
- Fortuna Market299,99
+16 prodavnica890,00 din/kg
−18%Granola sa Voćem Naturel 350 g
- Tekijanka271,03
- Trnava Promet301,00
- Šumadija Market309,00
+15 prodavnica774,37 din/kg
−21%Granola sa Čokoladom Naturel 350 g
- Medius220,89
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%239,99
- Cash & Carry Plus298,50
+10 prodavnica631,11 din/kg
−19%Granola Ovsena Med&Lešnik Dobra 300 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%284,99
- Fortuna Market299,99
- Šumadija Market337,00
+10 prodavnica949,97 din/kg
−30%Granola Crveno Voće Fun&Fit 330 g
- Idea · Mercator · Roda%329,99
- Sunce (Qvattro)379,99
- BB Trade399,97
+9 prodavnica999,97 din/kg














